Reklama

Kinga i Dawid najlepsi na Podkarpaciu

Tenisiści stołowi Kolpinga Jarosław Kinga Hawro i Dawid Jadam zwyciężyli w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorek i Juniorów. Drugie miejsce zajęła Jagoda Chwojko, a czwarte Natalia Maciałek. Turniej odbył się w Nowej Sarzynie.

Łącznie D. Jadam triumfował w 7 grach, a K. Hawro w 6. W pojedynkach półfinałowych Dawid Jadam wygrał z Karolem Hubką (KU AZS Politechniki Rzeszowskiej) 3:2 (4, -9, 4, -5, 7). Kinga Hawro pokonała Emilię Skibę 3:2 (6, -9, 4, -6, 6), zaś Jagoda Chwojko ograła[paywall] Natalię Maciałek 3:0 (10, 9, 8).

W finale 14-letnia K. Hawro wygrała ze swoją koleżanką klubową 18-letnią J. Chwojko 3:0 (8, 11, 7), a 15-letni D. Jadam pokonał 18-letniego Macieja Kołka (KSTS Krosno) 3:0 (4, 9, 8). W spotkaniu o 3. miejsce 14-letnia N. Maciałek przegrała z rok starszą Emilią Skibą (KSTS Krosno) 0:3 (-9, -5, -7).

Na miejscach 9. – 10. w juniorskiej Grand Prix województwa podkarpackiego uplasowała się 17-letnia Martyna Gołąb, zaś na pozycjach 13. – 16. sklasyfikowany został 14-letni Alan Zieliński (oboje Kolping).
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama