Tenisiści stołowi Kolpinga Jarosław Kinga Hawro i Dawid Jadam zwyciężyli w 2. Grand Prix Podkarpacia Juniorek i Juniorów. Drugie miejsce zajęła Jagoda Chwojko, a czwarte Natalia Maciałek. Turniej odbył się w Nowej Sarzynie.
Łącznie D. Jadam triumfował w 7 grach, a K. Hawro w 6. W pojedynkach półfinałowych Dawid Jadam wygrał z Karolem Hubką (KU AZS Politechniki Rzeszowskiej) 3:2 (4, -9, 4, -5, 7). Kinga Hawro pokonała Emilię Skibę 3:2 (6, -9, 4, -6, 6), zaś Jagoda Chwojko ograła[paywall] Natalię Maciałek 3:0 (10, 9, 8).
W finale 14-letnia K. Hawro wygrała ze swoją koleżanką klubową 18-letnią J. Chwojko 3:0 (8, 11, 7), a 15-letni D. Jadam pokonał 18-letniego Macieja Kołka (KSTS Krosno) 3:0 (4, 9, 8). W spotkaniu o 3. miejsce 14-letnia N. Maciałek przegrała z rok starszą Emilią Skibą (KSTS Krosno) 0:3 (-9, -5, -7).
Na miejscach 9. – 10. w juniorskiej Grand Prix województwa podkarpackiego uplasowała się 17-letnia Martyna Gołąb, zaś na pozycjach 13. – 16. sklasyfikowany został 14-letni Alan Zieliński (oboje Kolping).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze