Reklama

„Kolba” bez szans w Wiązownicy

Szybko po pechowej porażce w Krasnem pozbierał się beniaminek z Wiązownicy i na własnym stadionie bardzo pewnie odprawił nieobliczalną Kolbuszowiankę. Zawód, po ostatnich dwóch naprawdę dobrych meczach, przeżyli sympatycy LKS Skołoszów. Wczoraj (29 sierpnia br.) i dzisiaj (30 sierpnia br.) na boiskach IV ligi rozegrano 5. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Zespół Bogusława Sierżęgi wygrał 2:0 (1:0) i był to najniższy wymiar kary dla gości. Gdyby piłkarze beniaminka wykorzystali wszystkie stworzone sytuacje, popularna „Kolba” wyjechałaby z Wiązownicy z bagażem co najmniej czterech bramek. Do siatki trafiali Bartosz Wróbel w 36. min i Mateusz Hołub w 77. min.
Podopieczni Rajmunda Gorczycy nie byli w stanie powstrzymać Pawła Kaczmarczyka, który hat-trickiem zapewnił swojej ekipie Bukowej z Jastkowic pierwsze zwycięstwo w trwającym sezonie. Zespół ze Skołoszowa, który w poprzednim spotkaniu na własnym terenie odprawił mocne LKS Pisarowce, w cztery dni temu wywiózł remis z Pilzna, przegrał ostatecznie 1:3 (0:2). Autorem jedynej bramki był w 67. min Wojciech Pilawa.
Na czele tabeli bez zmian. Rozpędzony Cosmos z Nowotańca kosi równo z trawą kolejnych przeciwników. Mecz jego najgroźniejszych przeciwników, czyli Sokoła Nisko z Wisłokiem Wiśniowa został przełożony na 2 września br.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama