Reklama

Kolejka na stoku rusza lada chwila!

Jeszcze tylko kilka dni i na przemyskim stoku ruszy pełną parą sezon wiosna – lato 2019. Od soboty, 27 kwietnia, regularnie kursować będzie kolej krzesełkowa.

Wszyscy amatorzy przejazdów kolejką mogą już zacierać ręce. Od kolejnej soboty, 27 kwietnia, czyli wraz ze startem sezonu wiosenno-letniego, z obiektu korzystać będą mogli piesi i rowerzyści. Kolej krzesełkowa z ul. Sanockiej, czyli ze znajdującej się tam dolnej stacji wyciągu narciarskiego, regularnie kursować będzie do niedzieli, 1 września.

Będziemy mogli skorzystać z przejazdu:

– 27 i 28 kwietnia (w g. 10.00 – 18.00);

– od 1 do 5 maja włącznie (w g. 10.00 – 18.00);

– w weekend 1 i 2 czerwca oraz w Boże Ciało, 20 czerwca i dwa kolejne czerwcowe weekendy – 22, 23 oraz 29 i 30 czerwca (g. 10.00 – 18.00);

Reklama

– we wszystkie weekendy lipca, tj. 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27 i 28 tego miesiąca (w g. 10.00 – 18.00;

– w dwa pierwsze weekendy sierpnia (czyli 3, 4, 10 oraz 11), a także 15, 17, 18, 24, 25 i 31 sierpnia br. w godzinach 10.00 – 18:00;

– oraz 1 września br.; w g. 10.00 – 18.00.

 Za przejazd kolejką ze stacji dolnej do podnóża stoku i z powrotem zapłacimy 8 zł, natomiast za przejazd od podnóża stoku na Zniesienie (ul. Pasteura) i z powrotem 10 zł. Przejazd na obu trasach w jedną stronę kosztował będzie 10 zł, a w obie 15 zł. Karnet 5-przejazdowy dla rowerzystów za przejazd koleją górną (od podnóża stoku na Zniesienie) kosztował będzie 15 zł.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wow - niezalogowany 2019-04-18 15:58:26

    Stok-kolejka,ludzie 'najdroższa inwestycja w kraju'słabo mi się robi na samą myśl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-04-18 16:56:41

    Cena  zdecydowanie wygórowana wręcz zaporowa nie tylko dla mieszkańców.Nie wspomnę o zorganizowanej turystyce.Jedynie atrakcja "wyciąg' może tylko wystraszyć.A może kolejka ma planowo zbankrutować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2019-04-18 17:24:13

    Panie Prezydencie, nadal domagam się upublicznienia kosztów stoku  za cały okres tj od projektowania do dnia dzisiejszego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości