Reklama

Kolejna odsłona akcji „Piękna w chorobie” [ZOBACZ ZDJĘCIA]


Czwartek, 19 marca stał się wyjątkowym dla wielu pań. A to za sprawą kolejnej odsłony akcji organizowanej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu „Piękna w chorobie”.


„Najważniejszym dobrem jest zdrowie. A żeby być zdrowym musimy się o to zdrowie starać, ale też musimy myśleć pozytywnie, musimy wokół siebie roztaczać piękno, radość i wtedy łatwiej wracać do zdrowia, jeżeli mamy pozytywne nastawienie. Tego dobrego nastawienia paniom serdecznie życzę”

– podkreślała podczas spotkania dyrektor szpitala Barbara Stawarz życząc pacjentkom dobrych diagnoz, powrotu do zdrowia i umiejętności cieszenia się każdym dniem.

Organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa bez pomocy wolontariuszek Stowarzyszenia Sanitas, które dołożyły wszelkich starań, by ten dzień zapisał się w pamięci pacjentem na długo.

Reklama

„Po co są te spotkania? Po to, żebyście się wzajemnie poznały, wiedziały, że nie jesteście same, wiedziały, że choroba to nie wszystko. Zostawiamy ją z tyłu głowy i idziemy do przodu”

– powiedziała m.in. Magda Malisz zachęcając zgromadzone panie do integracji i wzięcia udziału w przyjemnych metamorfozach. Każda z pań została obdarowana tulipanem i upominkiem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama