Czwartek, 19 marca stał się wyjątkowym dla wielu pań. A to za sprawą kolejnej odsłony akcji organizowanej w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu „Piękna w chorobie”.
„Najważniejszym dobrem jest zdrowie. A żeby być zdrowym musimy się o to zdrowie starać, ale też musimy myśleć pozytywnie, musimy wokół siebie roztaczać piękno, radość i wtedy łatwiej wracać do zdrowia, jeżeli mamy pozytywne nastawienie. Tego dobrego nastawienia paniom serdecznie życzę”
– podkreślała podczas spotkania dyrektor szpitala Barbara Stawarz życząc pacjentkom dobrych diagnoz, powrotu do zdrowia i umiejętności cieszenia się każdym dniem.
Organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa bez pomocy wolontariuszek Stowarzyszenia Sanitas, które dołożyły wszelkich starań, by ten dzień zapisał się w pamięci pacjentem na długo.
„Po co są te spotkania? Po to, żebyście się wzajemnie poznały, wiedziały, że nie jesteście same, wiedziały, że choroba to nie wszystko. Zostawiamy ją z tyłu głowy i idziemy do przodu”
– powiedziała m.in. Magda Malisz zachęcając zgromadzone panie do integracji i wzięcia udziału w przyjemnych metamorfozach. Każda z pań została obdarowana tulipanem i upominkiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze