Reklama

Kolejna tragedia na torach! Zginęła kobieta

14/02/2024 19:01

Do wypadku doszło dziś (14 lutego) na wysokości ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Pod kołami pociągu relacji Przemyśl - Rzeszów, zginęła starsza kobieta. Funkcjonariusze ustalają jej tożsamość.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że starsza kobieta po g. 11 wtargnęła nagle na tory, wprost pod jadący pociąg. Zginęła na miejscu.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama