Już po raz drugi jarosławska Fundacja „Pomocna Dłoń” zorganizowała w restauracji „Perła Przemyśla” na dworcu PKP imieniny miesiąca. Tym razem Anny i Krzysztofa.
Była to impreza charytatywna, której patronowali prezydent Przemyśla Wojciech Bakun i dyrektor Caritas Archidiecezji Przemyskiej ks. Artur Janiec. Prowadziły ją szefowa „Pomocnej Dłoni” Alicja Zając oraz Alicja Chruścicka[paywall]. Imieninom – jak przy pierwszej edycji – towarzyszył program „Masz talent”, wspólne biesiadowanie, aukcja, podczas której zebrano 230 zł (przeznaczone zostanie na wypoczynek dla podopiecznych fundacji) oraz konkurs taneczny z nagrodami. Gwiazdą wieczoru była Ola Górecka, członkini Polskiego Stowarzyszenia Straussowskiego, uczennica Krystyny Tyburowskiej, operowej divy.
Była ona również przewodniczącą jury we wspomnianym programie „Masz talent”. A wystąpili w nimi m.in.: Jerzy Markowicz, Kazimierz Naspiński i uczennice Studia Baletowego „Terpsychora” Galiny Koval – Maria Kędzierska i Alicja Mosur.
Konkurs taneczny oceniało jury w składzie: Wioletta Pantuła, Jerzy Pleśniak, Kazimierz Naspiński i Jerzy Markowicz. Najlepszą parą zostali Maria Zięba i Stanisław Norek. Miss gracji mianowano Alicję Mosur, a misterem gracji – Jerzego Dobrowolskiego, natomiast tytuł najlepszego tancerza solo otrzymał Stanisław Norek, a najlepszej tancerki solo – Renata Kudła. Jury orzekło też, że najlepszą kreację kobiecą zaprezentowała Joanna Siuta, męską zaś Jerzy Siuta. Nagrodę za Wytrwałość w Tańcu na Parkiecie otrzymali Jerzy Dobrowolski i Magdalena Wisiecka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze