Reklama

Kolejne imieniny w „Perle Przemyśla”

Już po raz drugi jarosławska Fundacja „Pomocna Dłoń” zorganizowała w restauracji „Perła Przemyśla” na dworcu PKP imieniny miesiąca. Tym razem Anny i Krzysztofa.

Była to impreza charytatywna, której patronowali prezydent Przemyśla Wojciech Bakun i dyrektor Caritas Archidiecezji Przemyskiej ks. Artur Janiec. Prowadziły ją szefowa „Pomocnej Dłoni” Alicja Zając oraz Alicja Chruścicka[paywall]. Imieninom – jak przy pierwszej edycji – towarzyszył program „Masz talent”, wspólne biesiadowanie, aukcja, podczas której zebrano 230 zł (przeznaczone zostanie na wypoczynek dla podopiecznych fundacji) oraz konkurs taneczny z nagrodami. Gwiazdą wieczoru była Ola Górecka, członkini Polskiego Stowarzyszenia Straussowskiego, uczennica Krystyny Tyburowskiej, operowej divy.

Była ona również przewodniczącą jury we wspomnianym programie „Masz talent”. A wystąpili w nimi m.in.: Jerzy Markowicz, Kazimierz Naspiński i uczennice Studia Baletowego „Terpsychora” Galiny Koval – Maria Kędzierska i Alicja Mosur.

Reklama

Konkurs taneczny oceniało jury w składzie: Wioletta Pantuła, Jerzy Pleśniak, Kazimierz Naspiński i Jerzy Markowicz. Najlepszą parą zostali Maria Zięba i Stanisław Norek. Miss gracji mianowano Alicję Mosur, a misterem gracji – Jerzego Dobrowolskiego, natomiast tytuł najlepszego tancerza solo otrzymał Stanisław Norek, a najlepszej tancerki solo – Renata Kudła.  Jury orzekło też, że najlepszą kreację kobiecą zaprezentowała Joanna Siuta, męską zaś Jerzy Siuta. Nagrodę za Wytrwałość w Tańcu na Parkiecie otrzymali Jerzy Dobrowolski i Magdalena Wisiecka.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama