Kilkanaście miesięcy trwał konflikt pomiędzy dyrekcją Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu a pracownikami działu epidemiologii i higieny tejże placówki, zrzeszonymi w zakładowych związkach zawodowych. 30 grudnia 2021 r. zostało zawarte pisemne porozumienie między obiema stronami.
O co chodziło w sporze? Zarzewiem stało się nałożenie na pracowników działu higieny dodatkowych obowiązków związanych z porcjowaniem i wydawaniem posiłków pacjentom.
W materiale („Pracujemy ponad siły”), który zamieściliśmy na naszych łamach na początku sierpnia ub.r., przedstawicielki wspomnianego działu skarżyły się, że są przepracowane i zmęczone.
Że dokłada się im obowiązków, ale nie idzie za tym wsparcie w postaci dodatkowych rąk do pracy. Że chcą[paywall] pracować i nie unikają pracy, ale to wszystko nie może być ponad siły i kosztem ich zdrowia.
Protest rozpoczął się 28 czerwca 2021 r. Szpital został oflagowany i oplakatowany. Oczywiście włączyły się w to wszystko związki zawodowe.
Jak poinformowała w cytowanym już materiale przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” przy Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu Małgorzata Stańczyk, w sporze zbiorowym z pracodawcą od 31 maja ub.r. było sześć organizacji związkowych tworzących komitet protestacyjny związków zawodowych.
Dyrekcja szpitala nie uznała owego sporu i nie przyjęła go do wiadomości. Do czasu...
Jak podkreślali wówczas i pracownicy, i związkowcy, łączenie wykonywania czynności higienicznych, jak mycie toalet czy podłóg, z czynnościami przy żywności pozostawiało wiele do życzenia. Bo do zmiany zakresu obowiązków roznoszeniem i porcjowaniem posiłków zajmowali się pracownicy działu żywienia.
Jedna osoba wyjeżdżała z kuchni i jechała z żywnością do oddziałów. Po zmianie w te czynności zaangażowane zostały co najmniej trzy osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze