Kilkutygodniowa przerwa w rywalizacji absolutnie nie wybiła z rytmu siatkarzy Feniksa Heron. Nie wypadli z meczowego rytmu, gromiąc tym razem w hali MOSiR przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku AKS V LO Rzeszów.
Rywalem ekipy prowadzonej przez grającego trenera Rafała Buszka była uzdolniona młodzież z Rzeszowa, będąca jednym z kilku tzw. satelitarnych grup ekstraklasowej Asseco Resovii Rzeszów. Na przeworszczanach nie zrobiło to żadnego wrażenia. Wyszli na parkiet jak zawsze zmobilizowani, skoncentrowani i żądni kontynuacji kapitalnej serii. Można rzec: wyszło jak zwykle, czyli znakomicie. To był dziesiąty mecz w tym sezonie, który Feniks Heron rozstrzygnął w trzech setach. Przewaga w każdej partii była bezdyskusyjna. W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze