Reklama

Kolejny pogrom hegemona. 12. z rzędu wygrana Feniksa Heron Przeworsk


Kilkutygodniowa przerwa w rywalizacji absolutnie nie wybiła z rytmu siatkarzy Feniksa Heron. Nie wypadli z meczowego rytmu, gromiąc tym razem w hali MOSiR przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku AKS V LO Rzeszów.


Rywalem ekipy prowadzonej przez grającego trenera Rafała Buszka była uzdolniona młodzież z Rzeszowa, będąca jednym z kilku tzw. satelitarnych grup ekstraklasowej Asseco Resovii Rzeszów. Na przeworszczanach nie zrobiło to żadnego wrażenia. Wyszli na parkiet jak zawsze zmobilizowani, skoncentrowani i żądni kontynuacji kapitalnej serii. Można rzec: wyszło jak zwykle, czyli znakomicie. To był dziesiąty mecz w tym sezonie, który Feniks Heron rozstrzygnął w trzech setach. Przewaga w każdej partii była bezdyskusyjna. W każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

 

Feniks Heron Przeworsk – AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)

  • Feniks Heron: Dopart, Golesz, Wrona, Polański, Ogonowski, Curzytek, Kulikowski (libero) oraz Cebula, Buszek, Makosiej, Zubik, Zięzio, Wójcik, Dereń (l).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/01/2026 20:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama