W ubiegły piątek, 7 maja, uruchomiono kolejny duży punkt szczepień. Zlokalizowany jest w podstawówce numer 11 przy ul. Kraszewskiego. Powstał przy współpracy burmistrza Jarosławia z przychodnią MED-JAR.
Rządowy program szczepień ruszył pełną parą. Zaszczepić może się już każdy chętny dorosły obywatel Polski.
W Jarosławiu przybywa natomiast miejsc, gdzie można przyjąć dawkę szczepionki chroniącej przed koronawirusem SARS-CoV-2. W piątek, 7 maja, w godzinach popołudniowych otwarty został punkt szczepień w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 im.[paywall] A. Mickiewicza przy ul. Kraszewskiego 39.
Punkt obsługuje przychodnia MED-JAR i według informacji podawanych przez służby prasowe jarosławskiego ratusza będzie oferować poszukiwane przez pacjentów szczepionki od firmy Pfizer. Do nowego punktu szczepień można się zarejestrować elektronicznie, poprzez e-rejestrację dostępną na stronie internetowej pacjent.gov.pl, za pośrednictwem całodobowej i bezpłatnej infolinii – 989 lub bezpośrednio pod numerami przychodni 16 624 86 90 i 16 621 01 16.
To już drugi zorganizowany w budynkach należących do miasta punkt szczepień. Niemal od początku programu podobny funkcjonuje w budynku „Sokoła”, mieszczącym obecnie Jarosławski Ośrodek Kultury i Sportu. Stąd też, choć za obsługę medyczną odpowiadają inne podmioty, punkty nazywać można miejskimi w odróżnieniu od tych utworzonych za pośrednictwem tutejszego starostwa.
Przypomnijmy, że takowy, pierwszy na Podkarpaciu punkt szczepień powszechnych, funkcjonuje od połowy kwietnia w budynkach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Jana Pawła II.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ale ludzi od hooya panie !!!
KLĘSKA NARODOWEGO PROGRAMU WYSZCZEPIANIA - WOLNEMEDIA.NET
Są tam jakieś promocje browar za free albo paczka fajek będą większe tłumy