Reklama

Kolejny wyścig po zdrowie dla Mirosława Bara przed nami!

Auto Sport Klub w Przemyślu już po raz 6. zaprasza na charytatywny wyścig dla Mirosława Bara, który od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi i wymaga specjalistycznej rehabilitacji.

Wyścig odbędzie się 22 stycznia, o godzinie 10, na lotnisku Arłamów.

– Po raz szósty mamy zaszczyt zaprosić Was do po ścigania się i poćwiczenia jazdy po białym w bezpiecznych warunkach. Postaramy się o fajny tor, z wysokimi śnieżnymi bandami, a do tego ognisko i świetną atmosferę. Przyjedź! Wystartuj! Pokibicuj! A wszystko w szczytnym celu! Cały dochód z imprezy, jak co roku przeznaczymy na wsparcie rehabilitacji Mirka Bara, zasłużonego propagatora motorsportu, bezpieczeństwa na drogach oraz wieloletniego działacza i prezesa Auto Sport Klubu Przemyśl – zachęcają organizatorzy.

Wpisowe nie mniej niż 150 zł.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama