Reklama

Koncert kolęd i pastorałek góralskich u Karmelitów

29 stycznia, o godzinie 18, w Kościele Pod Wezwaniem Świętej Teresy od Jezusa – Kościół Ojców Karmelitów Bosych w Przemyślu odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek.

Poprowadzi go zespół Skrzypnianie ze Skrzypnego na Podhalu, a w repertuarze znajdą się świąteczno-noworoczne kolędy i pastorałki w góralskim wykonaniu.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli metropolita przemyski ks. abp Adam Szal i szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marek Kuchciński. Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama