Już w najbliższą niedzielę, 4 stycznia w Bazylice Mniejszej w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się koncert laureatów jubileuszowego, X Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.
Koncert poprzedzi msza święta o g. 11 a na koncercie zaprezentują się laureaci Festiwalu – soliści, duety oraz zespoły wokalne z różnych miejscowości Polski i Ukrainy, wykonując najpiękniejsze kolędy i pastorałki.
Wystąpią:
Wstęp wolny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu oraz gości do wspólnego kolędowania w wyjątkowej, świątecznej atmosferze Kalwarii Pacławskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze