Reklama

Koncert Laureatów X Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej


Już w najbliższą niedzielę, 4 stycznia w Bazylice Mniejszej w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się koncert laureatów jubileuszowego, X Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.


STY04

godz: 11:00

Koncert poprzedzi msza święta o g. 11 a na koncercie zaprezentują się laureaci Festiwalu – soliści, duety oraz zespoły wokalne z różnych miejscowości Polski i Ukrainy, wykonując najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

Wystąpią:

  • Duet: Antosia i Franio Brzyscy (Trawniki-Kolonia),
  • Sara Wołoszyn (Przemyśl),
  • Zuzanna Łysy (Walawa),
  • Jan Gaweł (Terliczka),
  • Kinga Pochroń (Niedomice),
  • Kornelia Wodka (Przemyśl),
  • Paweł Madzia (Nowy Sącz),
  • Kira Aniela Twardy (Rzeszów),
  • Maja Rębisz (Warszawa),
  • Zespół „Szafirowe Nutki” (Mirocin),
  • Zespół „Animato” (Rozbórz) ,
  • Zespół „The Melody” (Przemyśl),
  • Zespół „Faustyna” (Równe, Ukraina).

Wstęp wolny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu oraz gości do wspólnego kolędowania w wyjątkowej, świątecznej atmosferze Kalwarii Pacławskiej.

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/01/2026 13:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama