Reklama

Koncert Laureatów X Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej za nami [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 4 stycznia, w Kalwarii Pacławskiej odbył się koncert laureatów zeszłorocznego, jubileuszowego, X Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Nagrodzeni soliści, duety oraz zespoły wokalne wykonali najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe.

Koncert poprzedziła tradycyjnie msza św. w Bazylice mniejszej pod przewodnictwem metropolity przemyskiego, abpa Adama Szala.

Wystąpili: Sara Wołoszyn z Przemyśla, Zuzanna Łysy z Walawy, Jan Gaweł z Terliczki, Kinga Pochroń z Niedomic, Kornelia Wodka z Przemyśla, Paweł Madzia z Nowego Sącza, Kira Aniela Twardy z Rzeszowa, „Szafirowe Nutki” z Mirocina, „Animato” z Rozbórza i „The Melody” z Przemyśla. 

Jak przypomnieli organizatorzy wydarzzenia, nagrodzeni zostali wyłonieni przez jury, w którego składzie znaleźli się: dr hab. Elżbieta Przystasz, prof. UJK – dyrygent, chórmistrz, wykładowca akademicki; Ewa Siembida-Jachym – wokalistka, pedagog, trener wokalny; Paulina Muzyczka – wokalistka,skrzypaczka, kompozytorka, pedagog; oraz Lucyna Rudawska – muzyk, instruktor muzyki gospel, konferansjer.

Reklama

Kolejny, XI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 24-25 stycznia br.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama