Juwenalia Przemyskie odbędą się w tym roku w dniach 17 – 18 maja. Co się wydarzy?
Pierwszego dnia o g. 9 prezydenta przekaże studentom klucze do miasta, a o g. 21 zaplanowana jest dyskoteka w klubie studenckim Japa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."...o g. 9 prezydenta przekaże studentom klucze..."Nie wiem czy to w myśl powiedzenia "jaka studenta taka prezydenta" lub odwrotnie, czy też to 2568 w tym roku chochlik drukarski czy też 2498 niedouczenie i "flejtuszostwo językowe" tzw. dziennikarza. Gdzie korekta redakcyjna??? Nikt nie czyta tekstów przed puszczeniem w świat???
O , cudowne rozmnożenie , to w Przemyślu są studenci? Myślę że również jest kadra nauczycielska jak profesorowie zwyczajni i nadzwyczajni , ze stopniami doktorów i doktorów habilitowanych. Naprawdę szok , nie wiedziałem , Przemyśl miasto nie tylko Wolne i Królewskie ale także akademickie , niemal drugi mniejszy Rzeszów, może Kraków . Moje gratulacje , pozdrawiam przy tej okazji Pana Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa profesora dr. hab. H. Fedewicza.
Wynika, że słynna "smykówka" istnieje,lecz pod inną nazwą. Czyżby, lokalna "sorbona"- kiedyś kuźnia kadr lokalnych instytucji i służb oraz politycznych m.in. z "samoobrony" innych ugrupowań - dalej ma "branie"? Faktycznie wybitna kadra.
A co to jest np. "g.9", ja takiego skrótu nie znam
Oj dana oj dana darcie ryja aż do rana
"...o g. 9 prezydenta przekaże studentom klucze..."Nie wiem czy to w myśl powiedzenia "jaka studenta taka prezydenta" lub odwrotnie, czy też to 2568 w tym roku chochlik drukarski czy też 2498 niedouczenie i "flejtuszostwo językowe" tzw. dziennikarza. Gdzie korekta redakcyjna??? Nikt nie czyta tekstów przed puszczeniem w świat???
O , cudowne rozmnożenie , to w Przemyślu są studenci? Myślę że również jest kadra nauczycielska jak profesorowie zwyczajni i nadzwyczajni , ze stopniami doktorów i doktorów habilitowanych. Naprawdę szok , nie wiedziałem , Przemyśl miasto nie tylko Wolne i Królewskie ale także akademickie , niemal drugi mniejszy Rzeszów, może Kraków . Moje gratulacje , pozdrawiam przy tej okazji Pana Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa profesora dr. hab. H. Fedewicza.
Wynika, że słynna "smykówka" istnieje,lecz pod inną nazwą. Czyżby, lokalna "sorbona"- kiedyś kuźnia kadr lokalnych instytucji i służb oraz politycznych m.in. z "samoobrony" innych ugrupowań - dalej ma "branie"? Faktycznie wybitna kadra.