Reklama

Konkurs uczniowskiej fotografii

11/06/2019 14:45

Zakończył się konkurs uczniowskiej fotografii „Moje miasto”, organizowany przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Jury w składzie: Renata Grzebuła – historyk sztuki, Piotr Michalski – fotografik i niżej podpisany przyznało pierwszą nagrodę Wiktorii Paśkiewicz. Drugie nagrody otrzymali: Wiktoria Głuchowicz i Michał Błażewicz, a trzecią Marek Grygier. Ponadto jury wyróżniło fotografie: Izabeli Wujec, Amelii Opaki, Daniela Tomaszka, Dominika Tomaszka, Mai Jabłońskiej, Hani Powąski, Jakuba Nizioła i Doroty Nowak. Uczniowskie fotografie można oglądać w Małej Galerii Fotografii w Muzeum Historii Miasta, Rynek 9.

P.S. Autorzy, którzy nie odebrali nagród, mogą się zgłosić do Muzeum Historii Miasta, Rynek 9.
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama