Przemyscy policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która ukryta została na polu kukurydzy w okolicach Bolestraszyc.
Sprawą zajmowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Przemyślu. Nielegalną uprawę ujawnili na jednym z pól w miejscowości Bolestraszyce (powiat przemyski). Uprawa składała się z 31 krzewów konopi. Były już w ostatniej fazie wzrostu. Niektóre krzewy osiągnęły wysokość blisko 3 metrów. Szacunkowa, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 20 tys. zł. Pole kukurydzy należało do spółki rolnej.
Obecnie śledczy z Komisariatu Policji w Żurawicy prowadzą czynności, które mają doprowadzić do ustalenia i zatrzymania osób zaangażowanych w przestępczy proceder.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Oj tam