Reklama

„Kopernik” z patronatem izby radców prawnych

Klasy prawne I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zostały objęte patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Współpraca będzie polegała na przeprowadzaniu stacjonarnych lub zdalnych lekcji prawa w formie warsztatów.

Kilka dni temu w siedzibie popularnego „Kopernika” doszło do parafowania umowy w[paywall] tej sprawie.

W uroczystości udział wzięli: wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie Elżbieta Żelazko-Nowosielska, skarbnik tejże rady Małgorzata Margańska, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu Marta Kurpiel oraz dyrektor I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Jolanta Moskwa.

– Dzięki tym zajęciom uczniowie będą mieli możliwość połączenia teorii prawa z ćwiczeniami praktycznymi. Liczymy, że nasza współpraca będzie się układała wspaniale i będzie kontynuowana w latach następnych – powiedziała dyrektor I LO Jolanta Moskwa.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama