Klasy prawne I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zostały objęte patronatem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Współpraca będzie polegała na przeprowadzaniu stacjonarnych lub zdalnych lekcji prawa w formie warsztatów.
Kilka dni temu w siedzibie popularnego „Kopernika” doszło do parafowania umowy w[paywall] tej sprawie.
W uroczystości udział wzięli: wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie Elżbieta Żelazko-Nowosielska, skarbnik tejże rady Małgorzata Margańska, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu Marta Kurpiel oraz dyrektor I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Jolanta Moskwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze