Reklama

Kradzież w pociągu. Sprawca zatrzymany w Przemyślu

W środę, 15 lutego, kierownik pociągu relacji Praga – Przemyśl Główny powiadomił funkcjonariuszy z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu i Komendy Miejskiej w Przemyślu, że obywatelka Ukrainy podróżująca tym pociągiem została okradziona przez nieznanego sprawcę, którego zamknęła w przedziale.

Gdy maszyna dotarła do stacji Przemyśl Główny, SOK-iści wraz z policjantami ujęli sprawcę kradzieży. Musieli zastosować wobec niego środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia przebiegu zdarzenia. Złodziej miał wykorzystać nieuwagę 35-latki i wyjąć jej z plecaka portfel podczas postoju na stacji Rzeszów Główny.

Poszkodowana odzyskała dokumenty i skradzione z portfela 50 euro. Sprawca, obywatel Czech, nie posiadał przy sobie ani dokumentów potwierdzających tożsamość, ani ważnego biletu. Mężczyzna odpowie za kradzież.

Reklama

Czynności w tej sprawie prowadzi przemyska komenda.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości