Reklama

Krótki odcinek w opłakanym stanie

05/03/2019 07:51

– Jest w naszym mieście wąska, schowana nieco między kamienicami uliczka, z której korzysta całkiem sporo ludzi. Chodzi o wewnętrzną ulicę, stanowiącą łącznik Dworskiego z Mickiewicza, którą dojechać można między innymi do delegatury urzędu wojewódzkiego. Jadąc od Mickiewicza w górę, widać, że nawierzchnia do wysokości parkingu jest całkiem dobra i równa, natomiast wyżej, w kierunku Dworskiego, jest już fatalna.

To taki krótki odcinek, a od lat zupełnie zaniedbany. Nie wiem, do kogo należy, ale moim zdaniem zostawianie takiego kawałka w tak marnym stanie to kuriozum. Można było przecież wyremontować całość, a nie 10-metrowy odcinek. Zdewastowana, pofałdowana nawierzchnia wymaga pilnych działań. Najwyższy czas się ich podjąć.


Zmotoryzowany przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-03-05 17:21:36

    Symbol i namacalny dowód czyn skończą się "rządy" PISoBOLSZEWII  w skali makro.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2019-03-06 14:40:24

    Ta uliczka tak wygląda od 50 lat 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    , - niezalogowany 2019-03-07 10:07:54

    Dla Haslera wszystko kojarzy sie z jednym.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama