Reklama

Krwiodawcy z Horyńca znowu w akcji. „Oddaj krew – to nie boli!”

Horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik” wespół z zamojskim oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie kolejny raz zapraszają na akcję „Oddaj krew – to nie boli!”.

Kolejna odsłona znanej już w regionie akcji planowana jest w najbliższą niedzielę, 25 września. Chętnych do podzielenia się cząstką siebie organizatorzy zapraszają tego dnia do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13.

W g. od 9 do 13 będzie można tam oddać krew, dzieląc się tym wyjątkowym darem z innymi. „Nie bądź obojętny, bo obojętność zabija!” – apelują organizatorzy, którym partnerują w tym przedsięwzięciu: gmina Horyniec-Zdrój, Nadleśnictwo Lubaczów i OSP Horyniec-Zdrój.

Potencjalny dawca powinien być osobą zdrową, mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 65 lat i ważyć więcej niż 50 kg.

– Przyjdź do nas i podaruj życie! – zachęca w imieniu ekipy krwiodawców z SHDK „Ratownik” szef wspomnianej organizacji Janusz Rawski.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem tel. 690 131 317 lub adresem  e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama