Horynieckie Stowarzyszenie HDK „Ratownik” wespół z zamojskim oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie kolejny raz zapraszają na akcję „Oddaj krew – to nie boli!”.
Kolejna odsłona znanej już w regionie akcji planowana jest w najbliższą niedzielę, 25 września. Chętnych do podzielenia się cząstką siebie organizatorzy zapraszają tego dnia do Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13.
W g. od 9 do 13 będzie można tam oddać krew, dzieląc się tym wyjątkowym darem z innymi. „Nie bądź obojętny, bo obojętność zabija!” – apelują organizatorzy, którym partnerują w tym przedsięwzięciu: gmina Horyniec-Zdrój, Nadleśnictwo Lubaczów i OSP Horyniec-Zdrój.
Potencjalny dawca powinien być osobą zdrową, mieścić się w przedziale wiekowym 18 – 65 lat i ważyć więcej niż 50 kg.
– Przyjdź do nas i podaruj życie! – zachęca w imieniu ekipy krwiodawców z SHDK „Ratownik” szef wspomnianej organizacji Janusz Rawski.
Więcej szczegółów na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem tel. 690 131 317 lub adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze