Reklama

Księgarnia po zmroku zatętni życiem

7 października br. Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza wszystkich rozkochanych w czytelnictwie na czwartą już edycję Nocy Księgarń.


Plakat promujący czwartą edycję wydarzenia przygotował Igor Kubik. Projekt nawiązuje do tegorocznego hasła festiwalu “Spotkajmy się w księgarniach!”.

Wydarzenie jak co roku odbędzie się w Kuferku Artystycznym mieszczącym się w jarosławskiej kamienicy Rynek 6.

W planach: kiermasz książki, spotkanie autorskie oraz rozgrywki kupieckie pn. „Przygody na Jarmarku Jarosławskim”.

Zapraszamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama