19 stycznia, w Kamienicy Attavantich odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Program artystyczny przygotowali członkowie zespołu „Sway” oraz zespół tańca „Balans”. Pomiędzy występami odbyła się licytacja przedmiotów, a zebrane pieniądze powędrowały na konto WOŚP. Na spotkaniu pojawili się samorządowcy, poseł Mieczysław Kasprzak, przedstawiciele jarosławskiego COM-u oraz mieszkańcy, którzy chcieli wesprzeć akcję charytatywną.
Spotkanie prowadziła Teresa Krasnowska, dobry duch jarosławskiego WOŚP, kierująca sztabem od 2005 roku oraz Barbara Wilk – mistrzyni ceremonii na większości miejskich wydarzeń.
fot.archiwum autora
Program artystyczny „Kawiarenka u Attavantich” był montażem słowno-muzycznym opartym na twórczości Agnieszki Osieckiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze