Już po raz 3. w Szkole Podstawowej im. Władysława Ważnego w Sośnicy odbędzie się Memoriał Szachowo-Tenisowy Antoniego Ptasznika.
W sobotę, 16 listopada o g. 9 rozpocznie się turniej w tenisie stołowym, a dzień później, o tej samej porze – turniej szachowy. Zgłoszenia są przyjmowane do czwartku, 14 listopada. Chętni do wzięcia udziału w zmaganiach tenisowych są proszeni o telefon pod numer 660-301-590, a ci, którzy chcą powalczyć na szachownicy – o wiadomość na adres zswsosnicy@wp.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze