Reklama

Ku pamięci Antoniego Ptasznika

Już po raz 3. w Szkole Podstawowej im. Władysława Ważnego w Sośnicy odbędzie się Memoriał Szachowo-Tenisowy Antoniego Ptasznika.

W sobotę, 16 listopada o g. 9 rozpocznie się turniej w tenisie stołowym, a dzień później, o tej samej porze – turniej szachowy. Zgłoszenia są przyjmowane do czwartku, 14 listopada. Chętni do wzięcia udziału w zmaganiach tenisowych są proszeni o telefon pod numer 660-301-590, a ci, którzy chcą powalczyć na szachownicy – o wiadomość na adres zswsosnicy@wp.pl.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama