Reklama

Lecą liście z drzew, a potem... leżą [ZDJĘCIE]

29/04/2024 09:43

– Obok murów odgradzających dawny szpital wojskowy od ulicy Łukasińskiego 14 i ulicy Sierakowskiego leży wciąż pełno zgniłych liści, które opały z drzew jesienią i do tej pory nie zostały usunięte. Problem powtarza się co roku w porze jesiennej i ciągnie się aż do wiosny.

– Kiedy popada i zrobi się wilgoć, liście gniją, w wyniku czego zamieniają się w błotnistą maź. Może skoro nie ma komu ich zamieść, należałoby rozważyć  przycięcie gałęzi drzew wystających na chodnik ze strony ulicy Łukasińskiego. Stan tych drzew jest zły i zagrażają one przechodniom oraz pojazdom, a widok gnijących liści jest zwyczajnie paskudny, a one same stwarzają ryzyko poślizgnięcia – zauważa mieszkaniec.

Opadnięte liście przy ulicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama