Grudzień dla pracowników Urzędu Miasta w Przeworsku był dniem szczególnym. Wtedy właśnie, w miejskim ratuszu, burmistrz miasta Leszek Kisiel został uhonorowany Brązowym Krzyżem Zasługi, a siedmioro pracowników przeworskiego magistratu, otrzymało Medale za Długoletnią Służbę. Te wyjątkowe odznaczenia, w imieniu prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, wręczyła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.
Krzyż Zasługi może być wręczony osobom, które poprzez przekraczanie zakresu zwykłych obowiązków przyczyniły się do przyniesienia znacznej korzyści państwu i jego obywatelom.
Medale za Długoletnią Służbę to nagroda dla tych, którzy wzorowo i sumiennie[paywall] wykonują powierzone im w pracy zawodowej obowiązki.
Jak podaje Urząd Miasta Przeworska, złoty medal w tym zakresie otrzymał kierownik Referatu Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Robert Dybaś.
Srebrne odznaczenia: inspektor Referatu Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Paweł Kisiel, kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa Małgorzata Pałka, inspektor Referatu Organizacyjnego i Informatyki – Biura Obsługi Rady Bogumiła Ptaszyńska, inspektor Referatu Ochrony Środowiska Renata Chomik, zastępca burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson oraz sekretarz miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze