Reklama

Lipowica tętniła życiem, czyli piknik pod hasłem „Bądźmy Razem” [ZDJĘCIA]


– Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Widać było, jak bardzo mieszkańcy potrzebują takich chwil, gdy mogą się spotkać, porozmawiać i wspólnie bawić. To dla nas ogromna motywacja, by kontynuować tę inicjatywę w kolejnych latach – powiedział współorganizator wydarzenia, przemyski radny Piotr Krzeszowski.


To był pierwszy rodzinny piknik na tym przemyskim osiedlu. I przyznać trzeba, że był to strzał w dziesiątkę. Wydarzenie zgromadziło tłumy mieszkańców i pokazało, że wspólnota sąsiedzka ma ogromną moc. Na uczestników czekały występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych, pokazy sportowe i wojskowe, a także stoiska lokalnych wystawców. Na scenie zaprezentowali się m.in.: młodzi akrobaci z Fit Kids Przemyśl-Żurawica, przedszkolaki ze szkoły „Kamon”, tancerze „Golden Dance” oraz orkiestra dęta „Augustino”. Publiczność zachwycił pokaz iluzjonisty Mateusza Sawicza „Sulimana”, a niezapomnianą atmosferę dopełniły występy harcerzy i zespołu muzycznego „Zizi”...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 59% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/09/2025 16:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama