– Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Widać było, jak bardzo mieszkańcy potrzebują takich chwil, gdy mogą się spotkać, porozmawiać i wspólnie bawić. To dla nas ogromna motywacja, by kontynuować tę inicjatywę w kolejnych latach – powiedział współorganizator wydarzenia, przemyski radny Piotr Krzeszowski.
To był pierwszy rodzinny piknik na tym przemyskim osiedlu. I przyznać trzeba, że był to strzał w dziesiątkę. Wydarzenie zgromadziło tłumy mieszkańców i pokazało, że wspólnota sąsiedzka ma ogromną moc. Na uczestników czekały występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych, pokazy sportowe i wojskowe, a także stoiska lokalnych wystawców. Na scenie zaprezentowali się m.in.: młodzi akrobaci z Fit Kids Przemyśl-Żurawica, przedszkolaki ze szkoły „Kamon”, tancerze „Golden Dance” oraz orkiestra dęta „Augustino”. Publiczność zachwycił pokaz iluzjonisty Mateusza Sawicza „Sulimana”, a niezapomnianą atmosferę dopełniły występy harcerzy i zespołu muzycznego „Zizi”...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 59% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze