Reklama

Lodowisko w Jarosławiu już czynne!

Od soboty, 13 lutego, miłośnicy zimowych szaleństw na lodowej tafli mogą korzystać ze sztucznego lodowiska MOSIR w Jarosławiu. Nowość to przedsprzedaż biletów na bieżący dzień dla tych, którzy posiadają własne łyżwy.

Lodowisko czynne jest w dni powszednie w godzinach 12.15 – 21, natomiast w dni wolne od pracy i święta nieco dłużej, bo od 10 do 21.

W tygodniu można kupić bilety na 1,5-godzinne seanse (12.15-13.45, 15-16.30, 17.15-18.45, 19.30-21). Dopuszczalna liczba korzystających z tafli podczas jednego wejścia wynosi 80 osób.

Z kolei w dni wolne i święta bilety kupimy na 1,5-godzinne wejścia zaplanowane na godziny: 10-11.30, 12.15-13.45, 15-16.30, 17.15-18.45, 19.30-21.

Ile to kosztuje?

Za bilet normalny uprawniający do wstępu na lodowisko zapłacimy 7 zł, a za ulgowy 4 zł.

Wypożyczenie łyżew będzie nas kosztować 4 zł, tyle samo zapłacimy za ostrzenie sprzętu.

Uwaga: posiadacze własnych łyżew mogą kupić bilety w przedsprzedaży (na bieżący dzień) na seanse w g. 15, 17.15, 19.30. Trzeba jednak mieć przy sobie gotówkę.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 16 621 56 58 w. 48.

Reklama

 

 

 


fot.UM Jarosław
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama