Reklama

„Madonna z Dzieciątkiem” wróciła nad Mleczkę. Obejrzyj odzyskany obraz

SIER31

godz: 17:00

Do Przeworsku wrócił obraz „Madonna z Dzieciątkiem”. To XVI-wieczne dzieło mistrza włoskiego baroku to polska strata wojenna z przeworskiej kolekcji Lubomirskich.

MKiDN odnalazło obraz w styczniu zeszłego roku na aukcji w Tokio. Dom aukcyjny w porozumieniu z posiadaczem przekazał go Polsce.

Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy zaprasza na codzienne „Pokazy jednego obrazu z Kolekcji Książąt Lubomirskich” w ramach biletu wstępu.

Zwiedzanie I piętra muzeum z przewodnikiem możliwe jest o pełnych godzinach. „Madonnę z Dzieciątkiem” można podziwiać od 12 sierpnia do marca 2024 r. Oficjalna prezentacja obrazu nastąpi 25 sierpnia, o g. 17.

Polecamy Państwa uwadze.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama