Reklama

Mają amfiteatr! I potrafią świętować!

Góralska muzyka, oddanie amfiteatru, atrakcje dla dzieci. To tylko kilka powodów, dla których w niedzielę, 24 czerwca, na Gackiej Górce zgromadziły się tłumy.

Główny punkt wydarzenia to z pewnością oficjalne oddanie do użytku „Amfiteatru” w Gaci, którego dokonała wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek wraz z radą gminy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityk i Społecznej Anną Schmidt, starostą przeworskim Bogusławem Urbanem, wicestarostostą Jackiem Kierepką i innymi samorządowcami.

Następnie scenę z radością i dziecięcym przejęciem opanowały[paywall] przedszkolaki z występem artystycznym, po którym z ochotą udały się na dmuchańce. Czekały je też zabawy z animatorem i słodkie przekąski. Niemniej hucznie festyn uświetnił znany i lubiany zespół „Baciary”, który swoją muzyką porwał do tańca tłumy fanów.

Reklama

Mieszkańcom Gaci życzymy, by Gacka Górka jak najczęściej tętniła dobrą muzyką, radosnym śpiewem i świetną zabawą.


fot.UG Gać
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama