Góralska muzyka, oddanie amfiteatru, atrakcje dla dzieci. To tylko kilka powodów, dla których w niedzielę, 24 czerwca, na Gackiej Górce zgromadziły się tłumy.
Główny punkt wydarzenia to z pewnością oficjalne oddanie do użytku „Amfiteatru” w Gaci, którego dokonała wójt gminy Gać Grażyna Pieniążek wraz z radą gminy, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityk i Społecznej Anną Schmidt, starostą przeworskim Bogusławem Urbanem, wicestarostostą Jackiem Kierepką i innymi samorządowcami.
Następnie scenę z radością i dziecięcym przejęciem opanowały[paywall] przedszkolaki z występem artystycznym, po którym z ochotą udały się na dmuchańce. Czekały je też zabawy z animatorem i słodkie przekąski. Niemniej hucznie festyn uświetnił znany i lubiany zespół „Baciary”, który swoją muzyką porwał do tańca tłumy fanów.
Mieszkańcom Gaci życzymy, by Gacka Górka jak najczęściej tętniła dobrą muzyką, radosnym śpiewem i świetną zabawą.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze