Ostatni okres obfitował w jubileusze małżeńskie. W Przemyślu i Przeworsku w podobnym czasie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrało łącznie 6 par – po 3 w jednej i drugiej miejscowości.
Małżonkowie z Przemyśla i Przeworska są żywym dowodem na to, że miłość i szacunek są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.
Swoim przykładem udowadniają młodym stażem parom, że[paywall] mimo trosk życia codziennego i różnego rodzaju problemów, możliwe jest wytrwanie w duecie przez długie lata, choć oczywiście zawsze wymaga to pracy nad związkiem i zrozumienia dla partnera.
50-letni staż w małżeństwie mają za sobą państwo Anna i Janusz Araszczukowie, Stanisława i Jan Szularowie oraz Teresa i Jan Obłozowie z Przeworska. Złote gody świętowali w ratuszu, odbierając medale przyznane przez prezydenta RP.
W ceremoniale ich przypięcia wzięli udział burmistrz miasta Leszek Kisiel, a towarzyszył mu kierownik USC Robert Dybaś. Jak zwykle przy takich okazjach padły życzenia zdrowia i szczęścia oraz niegasnącej miłości.
Przemyscy jubilaci to z kolei 3 pary z różnych stażem. Stanisława i Ryszard Turkowie obchodzili diamentowe gody. Ich małżeński licznik pokazał 60 wspólnie przeżytych lat.
Z kolei jubileusz 52-lecia pożycia małżeńskiego świętowali Halina i Marek Turkowie (obie rodziny są spokrewnione, bo pana Ryszarda i pana Marka łączą braterskie więzi).
Natomiast dwa lata krócej są ze sobą w związku małżeńskim Kazimiera i Andrzej Kruszyńscy. Ta para świętowała złote gody, czyli 50-lecie małżeństwa.
Przemyskie pary spotkały się z włodarzem miasta Wojciechem Bakunem. Każda uhonorowana została Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszystkim z całego serca gratulujemy i życzymy, by na ich dalszej wspólnej drodze nigdy nie zabrakło szczęścia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze