Reklama

Małżonkom życzono szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy [ZDJĘCIA]


Ich małżeństwa trwają już od pięciu lub sześciu dekad, co świadczy o tym, że udało im się stworzyć związki wyjątkowe trwałe, których nie zburzyły żadne życiowe zawirowania. Taki staż warto celebrować, a okazją ku temu były piątkowe (8 stycznia) uroczystości w jarosławskim ratuszu.


Świętujące złote i diamentowe jubileusze pary z terenu miasta i gminy Jarosław spotkały się w gmachu Urzędu Miejskiego w Jarosławiu, gdzie czekali na nich przedstawiciele lokalnych władz – wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt i burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz. Towarzyszyły im kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Rokoszyńska oraz jej zastępczyni Ewa Hrycak. Wyrazem uznania dla trwałości zawartych przed laty małżeństw, jak i dla wspólnie przeżytych przez małżonków chwil były życzenia złożone przez goszczących jubileuszowe pary. Winszowano im trwania w szczęściu i zdrowiu przez kolejne lata i doczekania następnych wspaniałych rocznic. Oczywiście najważniejszym momentem spotkania była uroczysta dekoracja Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odebrali je świętujący diamentowe gody Halina i Władysław Sochowie oraz obchodzący złote rocznice: Teresa i Eugeniusz Biały, Barbara i Stanisław Bobelowie, Bogumiła i Kazimierz Płocicowie, Danuta i Stanisław Pasajowie, Agnieszka i Zbigniew Grabowscy i Krystyna i Tadeusz Zagrobelni.

Miłą niespodzianką dla celebrujących wyjątkowe święto był też dopełniający całość występ solistek JOKiS.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/02/2026 09:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama