Reklama

Małżonków jubilatów uczczono lampką szampana i piosenką

Wyjątkowe chwile przeżywało 11 czerwca w jarosławskim ratuszu 10 małżeńskich par, świętujących okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego.

Zgromadzonym w sali ślubów małżonkom złożono szczere gratulacje oraz życzenia zdrowia i optymizmu, a także kolejnych wspólnych jubileuszy w troskliwym otoczeniu najbliższych.

Serdeczne powinszowania i słowa uznania usłyszeli od włodarza Jarosławia Marcina Nazarewicza, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewy Rokoszyńskiej i reprezentującej wójt gminy Jarosław Elżbietę Grunt Heleny Ozorowskiej. Jak na okoliczność przystało nie brakowało wzruszających momentów, listów gratulacyjnych, Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i bukietów kwiatów. Wybrzmiało też głośno, że małżonkowie mający tak piękny staż mogą być wzorem dla młodych pokoleń. Swoje święto obchodzili tego dnia: Janina i Czesław Kopaczowie, Urszula i Jan Liszkowie, Stanisława i Marian Marutowie, Stanisława i Władysław Wiatrowie, Halina i Stanisław Witkowie, Maria i Tadeusz Stopowie, Teresa i Stanisław Wysoccy, Ewa i Jan Połciowie oraz Irena i Mieczysław Susowie. Muzyczną niespodziankę sprawiły im solistki z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, które umiliły zebranym czas piosenką. Długie lata miłości i wzajemnego poświęcenia uczczono też toastem lampką szampana.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2024 16:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama