Reklama

Marszałek Ortyl w Lubaczowie

W Starostwie Powiatowym w Lubaczowie samorządowcy z naszego powiatu spotkali się z posłanką Anną Schmidt-Rodziewicz i marszałkiem województwa Władysławem Ortylem. Dyskusja dotyczyła rozwoju regionalnego i turystycznego Ziemi Lubaczowskiej.

Celem spotkania było zaprezentowanie najważniejszych planów inwestycyjnych. Rozmawiano m.in. o: planach połączeń komunikacyjnych, zwiększeniu możliwości potencjału linii kolejowej 101 Munina – Hrebenne, promocji walorów turystycznych Roztocza, perspektywach rozwojowych uzdrowiska Horyniec, promocji terenów inwestycyjnych Parku Przemysłowego Lubaczów i innych położonych na terenie powiatu, możliwości wykorzystania potencjału kopalni siarki w Baszni Dolnej, funkcjonowaniu szpitala powiatowego, preferencjach dla powiatu lubaczowskiego jako najbiedniejszego w województwie podkarpackim w nowej perspektywie finansowej.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama