Funkcjonariusze przyczynili się do uratowania życia starszemu mężczyźnie.
Gdy starszy mężczyzna stracił przytomność, do kolektury wszedł mł. asp. Konrad Krupa z KMP w Rzeszowie, który akurat miał dzień wolny.
Gdy policjant stwierdził braku czynności życiowych, wobec zagrożenia życia podjął błyskawiczną reanimację, prowadząc masaż serca.
81-latek przebywa obecnie w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze