W związku z prognozowaną falą wysokich temperatur przygotowaliśmy bezpłatną wodę butelkowaną dla mieszkańców. Punkt wydawania wody będzie zlokalizowany na Rynku, przed Biurem Strefy Płatnego Parkowania w Przeworsku (obok Ratusza)
– przekazał dziś po południu burmistrz miasta Leszek Kisiel.
Wodę będzie można pobrać w dniach:
Będzie ona dostępna do wyczerpania zapasów.
Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z przygotowanego punktu i pamiętania o odpowiednim nawodnieniu organizmu podczas upalnych dni. Szczególną uwagę warto zwrócić na dzieci, osoby starsze oraz osoby przebywające na słońcu przez dłuższy czas
Reklama
– zaapelował włodarz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze