Reklama

Miasto Przeworsk z ważną inicjatywą! Darmowa woda w związku z falą upałów

W związku z prognozowaną falą wysokich temperatur przygotowaliśmy bezpłatną wodę butelkowaną dla mieszkańców. Punkt wydawania wody będzie zlokalizowany na Rynku, przed Biurem Strefy Płatnego Parkowania w Przeworsku (obok Ratusza)

– przekazał dziś po południu burmistrz miasta Leszek Kisiel.

 Wodę będzie można pobrać w dniach:

  • piątek godz. 9.00 - 16.00,
  • sobota godz. 9.00 - 14.00,
  • poniedziałek godz. 9.00 - 16.00

Będzie ona dostępna do wyczerpania zapasów.

Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z przygotowanego punktu i pamiętania o odpowiednim nawodnieniu organizmu podczas upalnych dni. Szczególną uwagę warto zwrócić na dzieci, osoby starsze oraz osoby przebywające na słońcu przez dłuższy czas

Reklama

– zaapelował włodarz.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości