– Od kilku dni dochodzą do nas sygnały od mieszkańców, którzy pytają czy ktoś może im pomóc w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy do dyspozycji. Czekamy na państwa telefony! Chętnie pomożemy – zapewniła przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 „Salezjańskie” Halina Kasyan.
Chodzi przede wszystkim o zrobienie zakupów, pomoc w napisaniu pisma do różnych instytucji czy też wysłaniu drogą elektroniczną potrzebnych dokumentów. – Szczególnie są to osoby, które potrzebują takiej pomocy praktycznie od zaraz, ponieważ na przykład kończy się termin wysłania pisma lub nie są w stanie tego zrobić z różnych względów – dodał wiceprzewodniczący zarządu osiedla Maciej Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu.
Taka pomoc jest niezbędna, szczególnie teraz, kiedy weszły bardzo rygorystyczne ograniczenia i zakazy. Dlatego Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie” wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i już zaczął działać. W pierwszym rzędzie na pomoc mogą liczyć osoby starsze, samotne, niepełnosprawne i najbardziej potrzebujące. Na telefon od Was czekają:
*Halina Kasyan (przewodnicząca zarządu osiedla) – 694 717 331
*Maciej Kamiński (wiceprzewodniczący zarządu osiedla) – 725 428 971
*Krzysztof Tkaczyk (członek zarządu) – 889 726 599
Pan Marek także chce pomóc
Swoją pomoc zaoferował także szef stoiska warzywnego spod Domu Handlowego „Szpak” Marek Sosnowski. – Z chęcią przywiozę wszystkim, którzy tego potrzebują, którzy nie mogą wyjść z domu warzywa, owoce lub inne produkty, które mam w ofercie. Dla najbardziej potrzebujących przekażę produkty za darmo – powiedział pan Marek.
Podajemy numer telefonu do Marka Sosnowskiego: 604 622 782.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super, to osiedle od czasów kiedy jest Pan Kamiński i Pani Kasyan naprawdę dobrze funkcjonuje .
Alleluja i do przodu!!!!!!!!! Ojciec Tadeusz wraz z bezdomnymi dziękuje za datki od mieszkańców z Glazera. Oby tak dalej.
Maciek - nie kompromituje się, wystarczy, że artykuł sponsorowany ( o innych osiedlach cisza, choć takie akcje organizowali już wcześniej)
Bardzo, dobrze, że są takie inicjatywy! A krytykantów należałoby zaprosić do pomocy. Ja już przekazałem tą informację kilku osobom, które potrzebują takiej pomocy. Jeszcze raz szczere podziękowania!
Super, to osiedle od czasów kiedy jest Pan Kamiński i Pani Kasyan naprawdę dobrze funkcjonuje .
Alleluja i do przodu!!!!!!!!! Ojciec Tadeusz wraz z bezdomnymi dziękuje za datki od mieszkańców z Glazera. Oby tak dalej.
Maciek - nie kompromituje się, wystarczy, że artykuł sponsorowany ( o innych osiedlach cisza, choć takie akcje organizowali już wcześniej)