Reklama

Mieszkańcy osiedla Salezjańskie mogą liczyć na pomoc. Zadzwoń do zarządu!

– Od kilku dni dochodzą do nas sygnały od mieszkańców, którzy pytają czy ktoś może im pomóc w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy do dyspozycji. Czekamy na państwa telefony! Chętnie pomożemy – zapewniła przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 „Salezjańskie” Halina Kasyan.

Chodzi przede wszystkim o zrobienie zakupów, pomoc w napisaniu pisma do różnych instytucji czy też wysłaniu drogą elektroniczną potrzebnych dokumentów. – Szczególnie są to osoby, które potrzebują takiej pomocy praktycznie od zaraz, ponieważ na przykład kończy się termin wysłania pisma lub nie są w stanie tego zrobić z różnych względów – dodał wiceprzewodniczący zarządu osiedla Maciej Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu.

Taka pomoc jest niezbędna, szczególnie teraz, kiedy weszły bardzo rygorystyczne ograniczenia i zakazy. Dlatego Zarząd Osiedla nr 5 „Salezjańskie” wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i już zaczął działać. W pierwszym rzędzie na pomoc mogą liczyć osoby starsze, samotne, niepełnosprawne i najbardziej potrzebujące. Na telefon od Was czekają:

Reklama

*Halina Kasyan (przewodnicząca zarządu osiedla) – 694 717 331

*Maciej Kamiński (wiceprzewodniczący zarządu osiedla) – 725 428 971

*Krzysztof Tkaczyk (członek zarządu) – 889 726 599

 

 

Pan Marek także chce pomóc

Swoją pomoc zaoferował także szef stoiska warzywnego spod Domu Handlowego „Szpak” Marek Sosnowski. – Z chęcią przywiozę wszystkim, którzy tego potrzebują, którzy nie mogą wyjść z domu warzywa, owoce lub inne produkty, które mam w ofercie. Dla najbardziej potrzebujących przekażę produkty za darmo – powiedział pan Marek.

Reklama

Podajemy numer telefonu do Marka Sosnowskiego: 604 622 782.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Olass - niezalogowany 2020-03-25 20:33:14

    Super, to osiedle od czasów kiedy jest Pan Kamiński i Pani Kasyan naprawdę dobrze funkcjonuje . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2020-03-25 21:20:58

    Alleluja i do przodu!!!!!!!!! Ojciec Tadeusz wraz z bezdomnymi dziękuje za datki od mieszkańców z Glazera. Oby tak dalej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krzysiek - niezalogowany 2020-03-25 23:12:21

    Maciek - nie kompromituje się, wystarczy, że artykuł sponsorowany ( o innych osiedlach cisza, choć takie akcje organizowali już wcześniej)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama