Już po raz czwarty do naszego miasta przybyła grupa św. Mikołajów, którzy zamiast sań, na środek lokomocji wybrali quady, motory i inne jednoślady! Na Rynku przywitali ich burmistrz Waldemar Paluch z rodziną oraz przedstawiciele władz i samorządu.
4 grudnia, w samo południe, na jarosławskim Rynku rozpoczął się uroczysty przejazd motocyklistów ulicami miasta, w ramach IV edycji Jarosławskie Motomikołajki Dzieciom.
Motocykliści przejechali ulicami: Spytka, Lubelską, Pogodną, Skarbowskiego, Konfederacką, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelską, Opolską, po czym wrócili na Rynek, gdzie czekali na nich mieszkańcy oraz przedstawiciele władz miasta.
Wydarzenie miało promować zbiórkę internetową, którą prowadzą Motomikołaje. W tym roku planują odwiedzić ponad 75 rodzin i prawie 200 dzieci w całym powiecie.
Miejsca, które wybrali, wskazali MOPS w Jarosławiu oraz GOPS-y w powiecie. Mikołaje planują odwiedzić także wszystkich małych pacjentów oddziału dziecięcego jarosławskiego COM.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze