Reklama

Mikołaje na motocyklach na jarosławskim Rynku! [ZDJĘCIA]

15/12/2022 08:00

Już po raz czwarty do naszego miasta przybyła grupa św. Mikołajów, którzy zamiast sań, na środek lokomocji wybrali quady, motory i inne jednoślady! Na Rynku przywitali ich burmistrz Waldemar Paluch z rodziną oraz przedstawiciele władz i samorządu.

4 grudnia, w samo południe, na jarosławskim Rynku rozpoczął się uroczysty przejazd motocyklistów ulicami miasta, w ramach IV edycji Jarosławskie Motomikołajki Dzieciom.

Motocykliści przejechali ulicami: Spytka, Lubelską, Pogodną, Skarbowskiego, Konfederacką, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelską, Opolską, po czym wrócili na Rynek, gdzie czekali na nich mieszkańcy oraz przedstawiciele władz miasta.

Wydarzenie miało promować zbiórkę internetową, którą prowadzą Motomikołaje. W tym roku planują odwiedzić ponad 75 rodzin i prawie 200 dzieci w całym powiecie.

Miejsca, które wybrali, wskazali MOPS w Jarosławiu oraz GOPS-y w powiecie. Mikołaje planują odwiedzić także wszystkich małych pacjentów oddziału dziecięcego jarosławskiego COM.


MP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama