Policja zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę, 1 maja w miejscowości Wybrzeże. Podczas spływu pontonem utonął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.
Tego dnia, około g.13.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu na rzece San w miejscowości Wybrzeże, w wyniku którego zginął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować jego życia.
Ciało zostało zabezpieczone zgodnie z decyzją prokuratora, a obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przebiegu tego tragicznego zdarzenia.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze