Reklama

Miła rozrywka skończyła sie tragicznie

04/05/2024 14:40

Policja zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w środę, 1 maja w miejscowości Wybrzeże. Podczas spływu pontonem utonął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Tego dnia, około g.13.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu na rzece San w miejscowości Wybrzeże, w wyniku którego zginął 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować jego życia.

Ciało zostało zabezpieczone zgodnie z decyzją prokuratora, a obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przebiegu tego tragicznego zdarzenia.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama