W restauracji „U Dina” świętowano 27 września małżeńskie jubileusze 26 par z Lubaczowa. Nie obyło się bez wspomnień, momentów wzruszenia i wzniesionego na cześć jubilatów toastu.
Takie spotkania jak to z pewnością pozwalają małżonkom z długim stażem spojrzeć świeżym okiem na związek. Mając na koncie przeżytych wspólnie 50 lat, a także lepsze i gorsze chwile, przy tego typu okazjach, jak złote gody, zwykli podkreślać, że nie ma w życiu piękniejszego uczucia niż kochać i być kochanym. Tak było również w ostatnią środę września, na uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego w Luabczowie, w której wzięło udział 26 małżeństw.
Medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” uhonorowani zostali tego dnia: Stanisława i Franciszek Ciechanowscy, Danuta i Antoni Cwynarowie, Krystyna i Marian Czerscy, Krystyna i Eugeniusz Decowie, Teresa i Stanisław Faszczowowie, Maria i Stefan Furgałowie, Czesława i Zbigniew Ilniccy, Swietłana i Kazimierz Juszczyńscy, Katarzyna i Tomasz Kornagowie, Leokadia i Jan Kotowie, Stanisława i Ludwik Kubiszynowie, Łucja i Edward Kuchciakowie, Jolanta Łowiec-Zając i Jerzy Zając, Ewa i Wojciech Mamczurowie, Ryszarda i Jan Mazurkowie, Jacenty i Grażyna Mroczkowie, Stanisława i Tadeusz Nieckarzowie, Danuta i Edward Ozimkowie, Teresa i Tadeusz Pizunowie, Rozalia i Władysław Proszkowie, Maria i Antoni Pukasowie, Bronisława i Edward Sęgowie, Czesława i Józef Soplowie, Teresa i Józef Szczeblowie, Maria i Andrzej Wlezieniowie oraz Teresa i Stefan Wusowie.
Wyróżnieni, przybyli w towarzystwie najbliższych, uhonorowani zostali też kwiatami i dyplomami i tradycyjnym, gromko odśpiewanym „Sto Lat”. Szczególny dzień w życiu małżonków umiliły też okolicznościowa prezentacja, muzyczny występ zespołu z Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie i smaczny poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze