Reklama

Minęło 16 lat od katastrofy lotniczej. W Przemyślu oddano hołd ofiarom


Dziś, 10 kwietnia, w Przemyślu uczczono pamięć 96 ofiar katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem.


16 lat od tamtych dramatycznych wydarzeń, kiedy to media przekazały informację o katastrofie prezydenckiego Tupolewa, złożono kwiaty i zapalono znicze pod znajdującą się przy gmachu głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej tablicą upamiętniającą ofiary tragedii.

Cześć tym, którzy zginęli na pokładzie samolotu, pełniąc zaszczytną służbę dla Polski, oddali samorządowcy z Przemyśla i powiatu przemyskiego oraz przedstawiciele muzeum. Byli wśród nich: prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, starosta przemyski Bożena Ryczan, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka oraz przedstawiciele MNZP Lucjan Fac i Robert Choma. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama