Dziś, 10 kwietnia, w Przemyślu uczczono pamięć 96 ofiar katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem.
16 lat od tamtych dramatycznych wydarzeń, kiedy to media przekazały informację o katastrofie prezydenckiego Tupolewa, złożono kwiaty i zapalono znicze pod znajdującą się przy gmachu głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej tablicą upamiętniającą ofiary tragedii.
Cześć tym, którzy zginęli na pokładzie samolotu, pełniąc zaszczytną służbę dla Polski, oddali samorządowcy z Przemyśla i powiatu przemyskiego oraz przedstawiciele muzeum. Byli wśród nich: prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, starosta przemyski Bożena Ryczan, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka oraz przedstawiciele MNZP Lucjan Fac i Robert Choma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze