W Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej w budynku byłej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji przy ul. Wybrzeże Świętego Jana Pawła II w Przemyśl gościł wicepremier, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.
To było już kolejne spotkanie R. Sikorskiego w regionalnych ośrodkach debat międzynarodowych z mieszkańcami. Tym razem Przemyśla. Na spotkanie obowiązywały zapisy, łącznie mogło w niej uczestniczyć 200 osób. Głównym tematem były najważniejsze wyzwania polskiej polityki zagranicznej. Były dyskusje o Polsce, Europie i świecie... Najwięcej czasu zabrał temat wojny w Ukrainie oraz w Strefie Gazy.
Głównym organizatorem spotkania był Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej na czele z Marcinem Piotrowskim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze