Głupią zabawę urządziła sobie piątka nieletnich mieszkańców Leżajska. Najpierw włamali się do ciężarówki, potem z kabiny koparko-ładowarki i chcieli ukraść radio. Zostali załapani na gorącym uczynku i teraz staną przed sądem rodzinnym
W piątek policjancie z leżajskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku piątkę młodych ludzi, którzy włamywali się do pojazdów na jednej z posesji. W momencie zatrzymania usiłowali oni wyjąć radio z koparko-ładowarki i do której dostali się przez wybitą cegłówką szybę. Wcześniej w podobny sposób okradli ciężarówkę. Tam ich łupem stał się lewarek i klucz do kół. Policja nie podaje wartości skradzionych przedmiotów ale można domniemywać, że od „fantów” które zdobyli nieletni o wiele droższe będzie usunięcie szkód wyrządzonych w trakcie dokonywania kradzieży.
Wszystkich nieletnich przekazano ich rodzicom. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze