Mikołaj Wańkowicz, akordeonista z I klasy Szkoły Muzycznej I st. w Kańczudze, po raz kolejny odniósł sukces na arenie ogólnopolskiej.
Chłopak wielokrotnie święcił triumfy na niwie muzyki akordeonowej. Na początku lutego po raz kolejny udowodnił, że należy do ścisłej czołówki polskich akordeonistów. Zdobył wyróżnienie w XXI Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Od solisty do orkiestry”, w kategorii klas I – III.
Konkurs w Mławie cieszy się znakomitą renomą. Mikołaj, uczestnicząc w nim, zmierzył się z najlepszymi adeptami akordeonu z całej Polski. Swoją muzykalnością zwrócił uwagę jury, w którym zasiadali wybitni profesorowie akordeonistyki polskiej, m.in. z Warszawy, Katowic, Gdańska, Kielc i Łodzi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo Mikołaj!! tak trzymaj, powodzenia !!
Brawo Mikołaj!! tak trzymaj, powodzenia !!