Reklama

Możesz ocenić obsługę w przemyskim magistracie

Jeszcze tylko do 28 lutego potrwa badanie satysfakcji klientów Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Sondaż jest realizowany w ramach projektu „Razem Zmieniamy Przemyśl”, który jest dzieckiem „Programu Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i budżetu państwa.

Celem badania jest przede wszystkim poprawa efektywności funkcjonowania przemyskiego magistratu poprzez wdrożenie usprawnień.

„Liczę, że Państwa odpowiedzi przyczynią się do usprawnienia naszej codziennej pracy oraz będą ważnym impulsem na rzecz rozwoju świadczonych usług” – przekazał włodarz miasta Wojciech Bakun.

Ankieta składa się z wyboru wydziału, który zajmował się naszą sprawą, wpisania numeru sprawy (opcjonalnie), trzech pytań „tak” lub „nie” oraz jednego pytania otwartego.

Ponowna taka ankieta zaplanowana jest na listopad.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama