Reklama

Musi być sposób na wandali

24/06/2024 07:58

W nocy z soboty na niedzielę (15/15 bm.) ktoś postanowił dać upust swojej energii i wybił szyby na przystanku przy ulicy Sanockiej, niedaleko skrętu w Witoszyńską.

– Została sama konstrukcja przystanku, bez szyb, która w żaden sposób nie będzie chronić przez wiatrem czy deszczem. Co istotniejsze, nie dzieje się to pierwszy raz. Jesienią miała miejsca podobna sytuacja i musiano wstawiać nową szybę. Ciągłe pokrywanie kosztów takich aktów wandalizmu nie rozwiąże sprawy. Może zatem lepiej inwestować w miejski monitoring, który byłby pomocny w ukaraniu sprawców takich wybryków – komentuje mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2024 07:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama