Reklama

Muzyczne i klimatyczne spotkanie w Krasiczynie [ZDJĘCIA]


Mają na swoim koncie osiem płyt, w tym bestsellerowy album „Projekt Grechuta” oraz ponad tysiąc zagranych koncertów. Męskie trio tworzące grupę Plateau tym razem zawitało do Krasiczyna, by 7 marca uświetnić organizowane tam święto wszystkich pań.


Uroczystość z okazji Dnia Kobiet była doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłym gronie, wśród przyjaciółek, sąsiadek i znajomych. Organizatorzy – wójt gminy Krasiczyn Krzysztof Dobrowolski oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasiczynie Magdalena Błachut – zadbali o wyjątkową atmosferę i dodatkowe atrakcje. Główną był rzecz jasna koncert Plateau – zespołu obecnego na polskiej scenie muzycznej od 2000 roku. W tym roku grupa świętuje 25-lecie, a okazją do uczczenia ważnego dla niej jubileuszu jest niemal każdy z koncertów. A zagrali ich już od początku działalności ponad tysiąc, występując na scenach muzycznych w kraju (Sala Kongresowa, Filharmonia Narodowa,  Atlas Arena w Łodzi, legendarna Piwnica Pod Baranami) i za granicą (USA i Kanada). Tym razem bawili z sukcesem około 200 pań zgromadzonych w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krasiczynie. Na mieszkanki  czekał też słodki poczęstunek i piękne kwiaty, które wręczone zostały przez gospodarza gminy i obecnych na sali panów.

– Panie miały okazję spędzić czas w miłym gronie, wśród przyjaciółek, sąsiadek i znajomych, przy dźwiękach klimatycznej muzyki i dzięki temu, mam nadzieję, poczuć się wyjątkowo – podsumowała M. Błachut.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/03/2026 11:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama