Mają na swoim koncie osiem płyt, w tym bestsellerowy album „Projekt Grechuta” oraz ponad tysiąc zagranych koncertów. Męskie trio tworzące grupę Plateau tym razem zawitało do Krasiczyna, by 7 marca uświetnić organizowane tam święto wszystkich pań.
Uroczystość z okazji Dnia Kobiet była doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłym gronie, wśród przyjaciółek, sąsiadek i znajomych. Organizatorzy – wójt gminy Krasiczyn Krzysztof Dobrowolski oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasiczynie Magdalena Błachut – zadbali o wyjątkową atmosferę i dodatkowe atrakcje. Główną był rzecz jasna koncert Plateau – zespołu obecnego na polskiej scenie muzycznej od 2000 roku. W tym roku grupa świętuje 25-lecie, a okazją do uczczenia ważnego dla niej jubileuszu jest niemal każdy z koncertów. A zagrali ich już od początku działalności ponad tysiąc, występując na scenach muzycznych w kraju (Sala Kongresowa, Filharmonia Narodowa, Atlas Arena w Łodzi, legendarna Piwnica Pod Baranami) i za granicą (USA i Kanada). Tym razem bawili z sukcesem około 200 pań zgromadzonych w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krasiczynie. Na mieszkanki czekał też słodki poczęstunek i piękne kwiaty, które wręczone zostały przez gospodarza gminy i obecnych na sali panów.
– Panie miały okazję spędzić czas w miłym gronie, wśród przyjaciółek, sąsiadek i znajomych, przy dźwiękach klimatycznej muzyki i dzięki temu, mam nadzieję, poczuć się wyjątkowo – podsumowała M. Błachut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze