Przy ulicy Grunwaldzkiej 127 powstanie parking na około 15 pojazdów. Koszt inwestycji, za którą wnioskowali Anna Sienkiewicz i Marcin Kowalski, to 50 tys. zł. Pomysł znalazł uznanie Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która go zrealizowała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kmiecie powinno się wyburzyć. Tylko psują atrakcyjne tereny sąsiadujące z brzegiem sanu.
Gdyby nie filozofia dzisiejszych (a napewno przemyskich) deweloperów to i być może bym się z tym zgodził. Widząc jednak te koszmarki, które się w Przemyślu budują niech zostanie tak jak jest.
Oczywiście kosztem chodniczka i trawniczka których jest w nadmiarze i jedynie szpeca krajobraz.I cóż się nie robi dla naszych ukochanych samochodzików by miały wygodę lepszą od tam zamieszkałych.
Proponuję zrobić parking przy ulicy rzecznej 4 oraz 8 zamiast starych drzew co zabierają słońce i kupę trawy po której robią pieski zrobić parking dla mieszkańców
Taaak, najlepiej wyciąć wszystkie drzewa i zabetonować trawniki
Powstanie ok. 15 miejsc... Tak bzdurnej informacji dawno nie czytałem. Około może być 1000, milion, 500 mln. Ale nie ok. 15. Za chwilę napiszecie, że prawdopodobnie jest ok. 1. Kaczyńskiego. Ale nie jesteście pewni, bo mogło być ok. dwóch Kaczyńskich.
Przecież na tym chodniku co go rozebrali by teraz ów parking zrobić od lat parkowały samochody. Gdzie zatem widzisz redaktorze owe NOWE miejsca parkingowe???
Uwaga na Tadeusza!!!!Tadek jest głupi. I co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Kmiecie powinno się wyburzyć. Tylko psują atrakcyjne tereny sąsiadujące z brzegiem sanu.
Gdyby nie filozofia dzisiejszych (a napewno przemyskich) deweloperów to i być może bym się z tym zgodził. Widząc jednak te koszmarki, które się w Przemyślu budują niech zostanie tak jak jest.
Oczywiście kosztem chodniczka i trawniczka których jest w nadmiarze i jedynie szpeca krajobraz.I cóż się nie robi dla naszych ukochanych samochodzików by miały wygodę lepszą od tam zamieszkałych.