Reklama

Na łączach z przeworskimi policjantami

Przeworscy policjanci pomimo opandemii starają się prowadzić działania profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą. Odbywają się w formie e-lekcji.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku w tym tygodniu spotykali się na wirtualnych lekcjach z uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie oraz Zespołu Szkół w Kańczudze.

O czym opowiadali?

o odpowiedzialności karnej alkoholizmie, narkomanii oraz uzależnieniach od innych używek przemocy i negatywnych skutkach jej stosowania konsekwencjach prawnych postępowania niezgodnego z obowiązującymi przepisami prawa i normami społecznymi zagrożeniach czyhająych w Internecie i sposobach reagowania
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama