Przeworscy policjanci pomimo opandemii starają się prowadzić działania profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą. Odbywają się w formie e-lekcji.
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku w tym tygodniu spotykali się na wirtualnych lekcjach z uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Sieniawie oraz Zespołu Szkół w Kańczudze.
O czym opowiadali?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze