Podkarpacka policja podsumowała akcję „Boże Narodzenie”. Trzy dni, w ciągu których na ulicach więcej było nie tylko podróżnych, ale i radiowozów, minęły dość spokojnie.
Nie obyło się bez 6 wypadków, w których zostało rannych 9 osób, lecz nikt na szczęście nie zginął. Niepokoi jednak fakt, że kierujący, nadal decydują się wsiąść za kierownicę po kilku głębszych. Policjanci zatrzymali 21 nietrzeźwych kierowców.
Funkcjonariusze reagowali również na zbyt szybką jazdę, nieprawidłowe wyprzedzanie, wymuszanie pierwszeństwa i wątpliwy stan techniczny pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze