Reklama

Na podwójnym gazie i bez „prawka” z dwójką dzieci w aucie

Kompletnym brakiem rozsądku wykazała się 43-letnia mieszkanka miejscowości Żdżary, która wczoraj wieczorem przewoziła samochodem dwoje dzieci, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Uwagę policjantów z Czarnej w powiecie dębickim zwróciło dziwne zachowanie kierującej. Kiedy zatrzymali kobietę do kontroli drogowej i sprawdzili stan jej trzeźwości, alkomat wskazał ponad 2 promile. Niefrasobliwa 43-latka wiozła autem dwoje dzieci w wieku 10 lat i 9 miesięcy. Kobieta złamała przepisy, wsiadając za kółko po spożyciu alkoholu i narażając siebie, swoje dzieci oraz innych użytkowników drogi. Co więcej nie miała też uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci z posterunku w Czarnej przekazali dzieci pod opiekę rodzinie. Matce za wspomniany wybryk grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czarny - niezalogowany 2019-05-23 14:00:41

    Co dwoch? Dni czy godzin?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości