Kompletnym brakiem rozsądku wykazała się 43-letnia mieszkanka miejscowości Żdżary, która wczoraj wieczorem przewoziła samochodem dwoje dzieci, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Uwagę policjantów z Czarnej w powiecie dębickim zwróciło dziwne zachowanie kierującej. Kiedy zatrzymali kobietę do kontroli drogowej i sprawdzili stan jej trzeźwości, alkomat wskazał ponad 2 promile. Niefrasobliwa 43-latka wiozła autem dwoje dzieci w wieku 10 lat i 9 miesięcy. Kobieta złamała przepisy, wsiadając za kółko po spożyciu alkoholu i narażając siebie, swoje dzieci oraz innych użytkowników drogi. Co więcej nie miała też uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci z posterunku w Czarnej przekazali dzieci pod opiekę rodzinie. Matce za wspomniany wybryk grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Co dwoch? Dni czy godzin?